KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Archiv 2014 Řehák představil své priority, osobně ho podpořil i Bělobrádek
Zpět

Řehák představil své priority, osobně ho podpořil i Bělobrádek

Přidáno 12. 8. 2014
Ilustrační foto
Rychnov nad Kněžnou – Luboš Řehák, kandidát do Senátu za KDU-ČSL, představil své priority na tiskové konferenci, kam ho přijeli osobně podpořit - místopředseda vlády Pavel Bělobrádek, předseda KDU-ČSL a Věra Luxová, předsedkyně Nadačního fondu Josefa Luxe, jehož úkolem je pokračovat v odkazu bývalého, ale stále uznávaného předsedy KDU-ČSL a to například v rozvíjení občanské odpovědnosti za veřejné věci a v celkovém posilování občanské společnosti.
V každé větší obci či městě senátního obvodu mám lokálně uznávaného podporovatele, který stojí za mou kandidaturou, to je velká podpora, ale i závazek, abych pro region po zvolení usilovně pracoval“, odkrývá předvolební strategii současný starosta Valu a manažer MAS POHODA venkova Luboš Řehák. Lidovci chtějí do všech schránek v senátním volebním obvodu č. 48 - Rychnov nad Kněžnou distribuovat noviny s programem pro region, ale i s mapou místních osobností, které Řeháka osobně podporují.

Vím, že jsem méně známý na Choceňsku nebo Pardubicku. Proto si velice vážím podpory Věry Luxové či místopředsedkyně senátu Milušky Horské, které mě svou podporou představí voličům,  kteří se s mojí prací zatím neměli možnost seznámit,“ dokresluje Řehák.

Známe se spoustu let, i já mám na Dobrušsku a Opočensku kořeny. Navíc máme vytipovaných 5 až 8 senátních obvodů, kde máme značnou šanci postoupit do druhého kola a uspět, Rychnov nad Kněžnou k nim patří,“ zdůvodňuje osobní účast na tiskové konferenci vicepremiér Bělobrádek.
 
K programovým prioritám Luboše Řeháka patří podpora místních produktů a živnostníků, udržení aktivního života na venkově a rozumné využívání peněz z Evropské unie čerpaných prostřednictvím úspěšných místních akčních skupin.

Jeho kandidaturu vedle KDU-ČSL podporuje i SNK-ED, velká část starostů z regionu a Nestraníci.
 

Kontakt:
PhDr. Ing. Lukáš Janeček
kt.kralovehradecky@kdu.cz

603 295 789