KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Volby Volby 2021 Lidovce povede na společné kandidátce Pavel Bělobrádek.
Zpět

Lidovce povede na společné kandidátce Pavel Bělobrádek.

Přidáno 22. 1. 2021
Ilustrační foto
V pátek 22.1.2021 proběhla v Hradci Králové Krajská nominační konference KDU-ČSL. Zde se zvolilo pořadí kandidátů za KDU-ČSL na společnou kandidátní listinu SPOLU (KDU-ČSL, ODS a TOP 09). 
 
Tajný způsobem byl jako lídr za KDU-ČSL (druhý na společné kandidátce) zvolen MVDr. Pavel Bělobrádek, Ph.D., MPA (44) který bude post poslance obhajovat.
 „Je mi velkou ctí že jsem byl delegáty Krajské nominační konferenci zvolen jako lídr za KDU-ČSL. Věřím, že tato silná trojkoalici bude mít mezi lidmi velký úspěch a získáme 4 poslanecké mandáty“ říká Bělobrádek. 

Jako druhý skončil Ing. Stanislav Klik, Ph.D. (46) z Hradce Králové, který pracuje jako vedoucí oddělení na Farmaceutické fakultě UK v Hradci Králové.  Třetí byl zvolen PharmDr. Jiří Gregor, Ph.D. (47) z Dobrušky. Pracuje jako Farmaceut tkáňového zařízení FN HK. Na čtvrtém místě je zvolena Mgr. Anežka Mišoňová (39) lektorka Německého a Českého jazyka, pochází z městyse Mladé Buky na Trutnovsku. A jako poslední byl zvolen místostarosta z města Červený Kostelec pan Jiří Regner (50).